Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Górki-Sypniewo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

430 000 zł7 000 m² 61,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Atrakcyjna działka o powierzchni 7000 m? w miejscowości Górki-Sypniewo, gm. Piątnica, położona bezpośrednio przy trasie S61, blisko węzła komunikacyjnego Via Baltica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

465 000 zł62,10 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz wygodnego mieszkania w praktycznej lokalizacji, które nie wymaga dużych nakładów, a jedynie lekkiego odświeżenia? Ta oferta przy ul. Niemcewicza w Łomży to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 479 m² 26,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7479 m , położoną w miejscowości Wygoda, zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Łomży. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Słucz

Słucz(Górki-Sypniewo + 22 km)

120 000 zł48,63 m² 2 467,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Polecamy nieruchomość w miejscowości Słucz, położoną w województwie podlaskim, w powiecie grajewskim, w gminie Radziłów. Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł72,40 m² 7 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

II etap budowy "osiedle modrzewiowe" Mieszkania od 10 - 15 A od ul. Modrzewiowej Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe 72 m2 z ogródkiem o powierzchni 41 m2 (oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mały Płock

Mały Płock(Górki-Sypniewo + 9 km)

1 590 000 zł1 000 m² 1 590 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Małego Płocka! Super oferta sprzedaży budynku handlowo-usługowego oraz budynku mieszkalnego, zlokalizowanego na działce nr 260/2 (o powierzchni 0,20 ha).

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Łomżyńska

Jednaczewo(Górki-Sypniewo + 11 km)

107 000 zł687 m² 155,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/33. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł72 m² 7 847,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z ogródkiem | 72 m | parter | łomża ul. Śniadeckiego Przestrzeń, która daje więcej niż standardowe mieszkanie. Parter, ogródek i funkcjonalny układ to połączenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 000 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek usługowy (dawny hotel Nero Home) po pożarze Łomża, al. Legionów ## Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 1300 m zabudowana dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65,55 m² 6 849,73 zł/m²